Besked om nye lejeboliger i Hellerup?
Modtag en e-mail, hver gang der kommer en ny ledig bolig i Hellerup - helt gratis!*Servicen kan nemt afmeldes igen
7 værelses lejlighed
Gersonsvej, 2900 Hellerup
Nyoprettet
- 250 m²
- 7 værelser
- Til leje fra 31. maj 2026
- Ask landlord
- Forbrug1.570,00 kr. heraf:
- Varme1.570,00 kr.
- IndskudAnnonce:Lån til indskudukendt heraf:
- Forudbetalt husleje 38.938,00 kr.
- Depositum 116.814,00 kr.
Detaljer
- Husdyr tilladtNej
- Bopælspligt ukendt
- Møbleret Nej
38.938,00 kr./md.
- Forbrug1.570,00 kr.
- Indskudukendt
Annonce:Lån til indskud
Udlejer har været aktiv idag
Beliggenhed
Gersonsvej, 2900 Hellerup
og få den præcise beliggenhed
Om Udlejer
- Valideret af AkutboligJa
- Annoncer oprettetmere end 1000 annoncer
- Seneste aktivitet4 minutes ago ago
- Oprettetover 5 years ago ago
*OBS
Besked om nye lejeboliger i Hellerup?