Akutbolig.dk

Boligportalen, hvor du finder hjem

Besked om nye lejeboliger i Horsens?

Modtag en e-mail, hver gang der kommer en ny ledig bolig i Horsens - helt gratis!*Servicen kan nemt afmeldes igen

2 værelses lejlighed

Hedvig Billes Top, 8700 Horsens

Nyoprettet
  • 62 m²
  • 2 værelser
  • Til leje fra 1. september 2026
  • Ask landlord
  • Forbrug250,00 kr.
  • heraf:
    • Vand250,00 kr.
  • Indskudukendt
  • heraf:
    • Depositum 22.650,00 kr.
Entré

Lejligheden byder velkommen via en entré, der åbner op til lejlighedens øvrige rum.

Køkken og stue

Velindrettet toværelses lejlighe...

Detaljer

  • Husdyr tilladtJa
  • Bopælspligt ukendt
  • Møbleret ukendt
7.550,00 kr./md.
  • Forbrug250,00 kr.
  • Indskudukendt
Udlejer har været aktiv idag

Beliggenhed

Hedvig Billes Top, 8700 Horsens
og få den præcise beliggenhed

Om Udlejer

  • Valideret af AkutboligJa
  • Annoncer oprettetmere end 1000 annoncer
  • Seneste aktivitet5 minutes ago ago
  • Oprettetover 5 years ago ago

*OBS

Besked om nye lejeboliger i Horsens?