Akutbolig.dk

Boligportalen, hvor du finder hjem

Besked om nye lejeboliger i København?

Modtag en e-mail, hver gang der kommer en ny ledig bolig i København - helt gratis!*Servicen kan nemt afmeldes igen

6 værelses lejlighed

Vester Voldgade, 1552 København V

  • 249 m²
  • 6 værelser
  • Til leje efter aftale
  • Ask landlord
  • Forbrug2.300,00 kr.
  • heraf:
    • Varme1.800,00 kr.
    • Vand500,00 kr.
  • Indskudukendt
  • heraf:
    • Forudbetalt husleje 44.467,00 kr.
    • Depositum 133.401,00 kr.
6 værelses lejlighed beliggende Vester Voldgade, København V på 249 m2. Husleje er på 44.467 kroner og forbrug er på 2.300 kroner. Lejlighed...

Detaljer

  • Husdyr tilladtNej
  • Bopælspligt ukendt
  • Møbleret Nej
44.467,00 kr./md.
  • Forbrug2.300,00 kr.
  • Indskudukendt
Udlejer har været aktiv idag

Beliggenhed

Vester Voldgade, 1552 København V
og få den præcise beliggenhed

Om Udlejer

  • Valideret af AkutboligJa
  • Annoncer oprettetmere end 1000 annoncer
  • Seneste aktivitet11 minutes ago ago
  • Oprettetover 5 years ago ago

*OBS

Besked om nye lejeboliger i København?