Akutbolig.dk

Boligportalen, hvor du finder hjem

Besked om nye lejeboliger i Nivå?

Modtag en e-mail, hver gang der kommer en ny ledig bolig i Nivå - helt gratis!*Servicen kan nemt afmeldes igen

3 værelses lejlighed

Langelunden, 2990 Nivå

Nyoprettet
  • 86 m²
  • 3 værelser
  • Til leje fra 1. juni 2026
  • op til 2 år
  • Forbrug1.150,00 kr.
  • heraf:
    • Varme850,00 kr.
    • Vand300,00 kr.
  • Indskudukendt
  • heraf:
    • Forudbetalt husleje 12.000,00 kr.
    • Depositum 24.000,00 kr.
Lys og hyggelig lejlighed på 86 m² til leje i Nivå.

Lejligheden byder på to soveværelser, en stor stue og to altaner. Den er beliggende på...

Detaljer

  • Husdyr tilladtJa
  • Bopælspligt ukendt
  • Møbleret ukendt
12.000,00 kr./md.
  • Forbrug1.150,00 kr.
  • Indskudukendt

Beliggenhed

Langelunden, 2990 Nivå
og få den præcise beliggenhed

Om Udlejer

  • Valideret af AkutboligJa
  • Seneste aktivitetabout 17 hours ago ago
  • Oprettet1 day ago ago

*OBS

Besked om nye lejeboliger i Nivå?