Akutbolig.dk

Boligportalen, hvor du finder hjem

Besked om nye lejeboliger i Vojens?

Modtag en e-mail, hver gang der kommer en ny ledig bolig i Vojens - helt gratis!*Servicen kan nemt afmeldes igen

2 værelses lejlighed

Kirketoften, 6500 Vojens

  • 61 m²
  • 2 værelser
  • Til leje fra 1. august 2027
  • Ask landlord
  • Forbrug300,00 kr.
  • heraf:
    • Vand300,00 kr.
  • Indskudukendt
  • heraf:
    • Depositum 11.100,00 kr.
Nyistandsat lejlighed i Jegerup med køkken, bad, stue og soveværelse. Entreen er i stueetagen med en trappe op til resten af lejligheden. De...

Detaljer

  • Husdyr tilladtNej
  • Bopælspligt ukendt
  • Møbleret ukendt
3.700,00 kr./md.
  • Forbrug300,00 kr.
  • Indskudukendt
Udlejer har været aktiv idag

Beliggenhed

Kirketoften, 6500 Vojens
og få den præcise beliggenhed

Om Udlejer

  • Valideret af AkutboligJa
  • Annoncer oprettetmere end 1000 annoncer
  • Seneste aktivitet7 minutes ago ago
  • Oprettetover 5 years ago ago

*OBS

Besked om nye lejeboliger i Vojens?